Karta Prezentowa na kwotę 250 zł

250,00 zł

999 rzeczy

Karta Prezentowa w formie Vouchera do wykorzystania na yoga.pl to idealny prezent!

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej osoby? Zbliżają się święta, urodziny, imieniny? Może chcesz komuś podziękować albo po prostu sprawić radość bez powodu? Podaruj Kartę Prezentową!

Karta Prezentowa obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie. Po zakupie wysyłamy ją mailem, gotową do wydruku.

UWAGA! Nie zapomnij wpisać w polu "komentarz do zamówienia" imienia i nazwiska osoby, dla której ma być dedykowana ta imienna Karta :)

Karty Podarunkowe dostępne są na kwoty: 50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 500, 600, 700, 800, 900 oraz 1000 zł.  Interesuje Cię konkretna kwota, np. Karta Podarunkowa za 120 zł? Napisz do nas na kontakt@yoga.pl - przygotujemy ją dla Ciebie!

Czas na wykorzystanie bonu to 3 miesiące. Karta nie pokrywa kosztów wysyłki. Przy realizacji Karty Podarunkowej przez obdarowanego koszty wysyłki również są doliczane. Koszt wysyłki jest darmowy po przekroczeniu 300 zł jak przy zwykłych zakupach.

Karta Podarunkowa nie jest wysyłana automatycznie. Wcześniej jest przygotowywana przez naszego grafika, aby była spersonalizowana. Dlatego jej realizacja może trwać 1 dzień roboczy. Jeśli czas nagli i chcą Państwo otrzymać ją na maila szybciej, prosimy o informację mailową / lub komentarz w zamówieniu.

Jak wykorzystać Kartę Podarunkową podczas zakupów? To proste: po skompletowaniu zamówienia, wpisz w Koszyku unikalny kod ze swojego Vouchera w polu „Vouchery” i kliknij OK.

W razie wątpliwości skontaktuj się z nami: kontakt@yoga.pl

Produkty powiązane