Klocek do jogi drewniany - sosna

30,00 zł

6 rzeczy

Nowy produkt

Ekologiczny klocek (kostka) do jogi z iglastego drewna klejonego, suszonego próżniowo. Klocek zapewnia stabilność i niezawodne podparcie podczas praktyki jogi.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Klocek do jogi to pomoc w poprawnym wykonaniu asan. Przyrząd ten umożliwia początkującym wejście w pozycje wymagające większej elastyczności. Sprawdza się jako „przedłużenie kończyn” w większości asan. Układając klocek w różnych pozycjach, dostosujesz jego wysokość do możliwości swojego ciała.

Klocki sosnowe są lżejsze niż te dębowe czy bukowe, jednak nadal zapewniają odpowiednią stabilność w czasie praktyki jogi. Wykonane z miękkiego drewna, przy długotrwałym i dużym nacisku mogą ulec delikatnym wgnieceniom, które nie przeszkadzają w ćwiczeniach — tracą tylko na walorze estetycznym. Świetne na początku praktyki z klockami.

Materiał sosna:
drewno sosnowe (jasne)
Wykończenie powierzchni: nielakierowany lub lakier ekologiczny (do wyboru)
Wykończenie krawędzi: zaokrąglone

Wymiary:
długość - 23 cm
szerokość - 12,5 cm
wysokość - 7 cm

Klocki są wykonywane z naturalnego drewna i ich odcień lub ułożenie słoi może różnić się nieco od tych widocznych na zdjęciu.

Dostępne są również klocki z:

 • drewna bukowego - tutaj
 • drewna dębowego - tutaj

Produkty powiązane

 • Klocek do jogi drewniany - buk

  Ekologiczny klocek (kostka) do jogi z liściastego drewna klejonego, suszonego próżniowo. Klocek zapewnia stabilność i niezawodne podparcie podczas praktyki jogi.

  40,00 zł
  Na magazynie
 • Klocek do jogi drewniany - dąb

  Ekologiczny klocek (kostka) do jogi z liściastego, szlachetnego drewna klejonego, suszonego próżniowo. Klocek zapewnia stabilność i niezawodne podparcie podczas praktyki jogi.

  46,00 zł
  Na magazynie