Klocek do jogi drewniany - dąb

46,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Ekologiczny klocek (kostka) do jogi z liściastego, szlachetnego drewna klejonego, suszonego próżniowo. Klocek zapewnia stabilność niezawodne podparcie podczas praktyki jogi.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Klocek do jogi to pomoc w poprawnym wykonaniu asan. Przyrząd ten umożliwia początkującym wejście w pozycje wymagające większej elastyczności. Sprawdza się jako „przedłużenie kończyn” w większości asan. Układając klocek w różnych pozycjach, dostosujesz jego wysokość do możliwości swojego ciała.

Klocki dębowe cechuje najwyższa trwałość, ciężar i twardość. Zapewniają doskonałą stabilność, nawet przy dużym obciążeniu (doskonałe dla mężczyzn). Z uwagi na ciężar idealne do pracy stacjonarnej (dom, szkoła jogi).

Materiał dąb:
 drewno dębowe (średnio ciemne)
Wykończenie powierzchni: nielakierowany lub lakier ekologiczny (do wyboru)
Wykończenie krawędzi: zaokrąglone

Wymiary:
długość - 23 cm
szerokość - 12,5 cm
wysokość - 7 cm

Klocki są wykonywane z naturalnego drewna i ich odcień lub ułożenie słoi może różnić się nieco od tych widocznych na zdjęciu.

Dostępne są również klocki:

Produkty powiązane

 • Klocek do jogi drewniany - sosna

  Ekologiczny klocek (kostka) do jogi z iglastego drewna klejonego, suszonego próżniowo. Klocek zapewnia stabilność i niezawodne podparcie podczas praktyki jogi.

  30,00 zł
  Produkt dostępny z różnymi opcjami
 • Klocek do jogi korkowy

  Ekologiczny klocek (kostka) do jogi od Yogamata wykonany z naturalnego korka. Pomaga w wielu pozycjach. Klocek zapewnia stabilność i niezawodne podparcie podczas praktyki jogi.

  55,00 zł
  Na magazynie