"Podstawy aromaterapii w pracy z ciałem i emocjami" Kasia Strynkiewicz

25,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Ta książka to narzędzie i wiedza, które pozwolą Ci czerpać jak najwięcej korzyści z olejków eterycznych i ich dobroczynnych właściwości.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Da ci ona podstawy, by tworzyć własne dzieła sztuki, w postaci aromatycznych kompozycji. Mamy nadzieję, że ta książka będzie żyć i będziesz używać jej przez lata, uzupełniając ją o swoje notatki i spostrzeżenia. Pomoże Ci ona uporządkować wiedzę i doświadczenie. Znajdziesz w niej cenne inspiracje, przepisy, plakat oraz miejsce na swoje przemyślenia. Niezależnie od czy jesteś zaawansowany, czy początkujący — w świecie naturalnych zapachów, zawsze możesz używać ich z jeszcze większą pewnością siebie. Na początek, ważne jest opanowanie podstawy aromaterapii (czym są olejki eteryczne) i wiedza o zasadach ich bezpiecznego stosowania.

Połączenie aromaterapii, świadomego oddechu, ruchu i relaksacji pozwala osiągnąć optymalne zdrowie oraz harmonię we wszystkich aspektach życia. Olejki eteryczne to nie tylko piękne zapachy, ale ogromna wiedza, która odpowiednio użyta może zarówno poprawić stan zdrowia, jak i wspomóc nasz stan psychofizyczny. Ta książka łączy praktykę wschodu z pragmatyzmem zachodu.

Ilość stron: 75