-50% "Zdrowe serce. Dieta ajurwedą i praktyczne porady" - Karolina i Maciej Szaciłło Zobacz większe

Zdrowe serce. Dieta ajurwedą i praktyczne porady - Karolina i Maciej Szaciłło

17,50 zł

35,00 zł

5 rzeczy

Nowy produkt

„Zdrowe serce” to poradnik poświęconym leczeniu nie tylko przez jedzenie, ale również odpowiednio dobrane zabiegi olejowe, zioła, przyprawy, proste techniki medytacyjne i oddechowe oraz asany jogi.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Ponad 46% Polaków umiera z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego. Jeśli chcemy dotrzeć do przyczyn tej światowej epidemii musimy spojrzeć na człowieka wielopoziomowo. Zobaczyć ciało, ściśle powiązany z nim umysł (i emocje) oraz duszę. Według ajurwedy każdy z nich stanowi integralny element tej skomplikowanej struktury, którą jesteśmy.

Chcemy połączyć współczesną dietetykę ze starożytną mądrością medycyny wschodu. Dlatego kolejny raz zdecydowaliśmy się na współpracę z zaprzyjaźnionymi specjalistami – mówią autorzy Karolina i Maciej Szaciłło.

Hanna Stolińska, dietetyczka kliniczna zadba, aby kompleksowe wiosenno-letnie i jesienno-zimowe menu w „Zdrowym sercu” było odpowiednio zbilansowane pod kątem osób cierpiących na choroby układu sercowo-naczyniowego. Z kolei Przemek Wardejn, konsultant ajurwedyjski i trener interpersonalny skupi się na tym, aby ta książka wyszła poza dość sztywne ramy współczesnej medycyny. Pomoże wybrać odpowiednie zabiegi, asany jogi i zioła.

Wydawnictwo: Rebis
Ilość stron: 256