"Joga piękna" - Marta Kucińska Zobacz większe

Joga piękna - Marta Kucińska

38,00 zł

7 rzeczy

Nowy produkt

Książka "Joga piękna" - Marty Kucińskiej odpowiada na pytanie: jak zachować młodą twarz przez długie lata? Naturalnie!

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Chcemy i potrafimy zadbać o kondycję własnego ciała. W tym zakresie funkcjonujemy coraz lepiej, coraz bardziej świadomie. Wykonujemy specjalne zestawy ćwiczeń zbawiennych dla mięśni brzucha, ud, ramion i pośladków. Pocimy się na siłowniach, w klubach fitness, praktykujemy pod czujnym okiem trenerów personalnych. Wszystko po to, by czuć się dobrze. By dobrze wyglądać. By jak najdłużej zachować w zdrowiu młode, piękne i sprężyste ciało. Dlaczego jednak w tych staraniach skupiamy się na wszystkich jego partiach poza twarzą? Przecież to właśnie na niej oznaki zmęczenia, stresu i przemijającego czasu odbijają się najmocniej.

Zmarszczki, poszarzała cera, oczy bez blasku – nie trzeba się z tym godzić!

Sama natura wyposażyła nas w doskonałe narzędzie pomagające w zachowaniu młodości – są nim mięśnie twarzy. Jest ich ponad pięćdziesiąt i – podobnie jak inne mięśnie – można i trzeba je ćwiczyć, rozwijać, relaksować. Marta Kucińska, konsultantka ajurwedy oraz twórczyni bloga Joga Piękna, stworzyła autorską, holistyczną metodę pozwalającą naturalnymi metodami zadbać o zdrowy i świeży wygląd. Łączy w niej ćwiczenia mięśni twarzy z treningiem oddychania, elementami diety czy nauką świadomej mimiki. Dzięki praktykowaniu Jogi Piękna zredukujesz zmarszczki, zlikwidujesz podwójny podbródek, poprawisz owal twarzy, a nawet do pewnego stopnia zmienisz jej wygląd poprzez uwydatnienie kości policzkowych czy ust.

Brzmi zbyt pięknie? A jednak. Promienny, młodzieńczy wygląd jest teraz w Twoim zasięgu, trzeba tylko zacząć, a potem konsekwentnie ćwiczyć. Do dzieła!

Liczba stron: 280

Spis treści:

 • Wstęp
 • Joga Piękna – naturalne odmładzanie
 • Proces starzenia się twarzy, czyli dlaczego krem przeciwzmarszczkowy Ci nie pomoże
 • Nawyki wpływające na wygląd twarzy
 • Styl życia
 • Joga twarzy
 • Ręce, które leczą, czyli rola masaży w odmładzaniu
 • Pielęgnacja skóry i włosów
 • Aromaterapia dla urody
 • Piękno wewnętrzne
 • Test na dosze


RECENZJE:

"Piękno jest dla wszystkich! Po przeczytaniu książki Marty, wiem to na pewno. Zawsze trzymałam stronę natury, myśląc o swoim wyglądzie i dbając o swoje ciało i duszę. Marta jest biologiem, miłośniczką jogi, znawczynią ajurwedy i piękną kobietą. Trzeba mieć w sobie całe pokłady miłości do innych, by tak pieczołowicie zebrać w całość swoją wiedzę i doświadczenie, i stworzyć poradnik prawdziwego piękna. Ta książka jest prawdziwa, naturalna, pomocna i zwyczajnie mądra. Pomoże Wam dbać o siebie, ale też o środowisko. Bo Marta wie, że wszystko jest ze sobą połączone. I tą dobrą nowiną dzieli się z nami."
Magda Mołek dziennikarka, prowadzi swój kanał na YouTubie „W moim stylu”

"W czasach kiedy ciągle się śpieszymy i szukamy dróg na skróty, dbanie o urodę sprowadzamy zwykle do zakupu nowego kremu lub zabiegu medycyny estetycznej. Książka pozwala zrozumieć na czym polega proces starzenia, jak to co jemy, nasz styl życia czy nawyki wpływają na wygląd. Marta pokazuje nam metody – ćwiczenia i masaże twarzy które pomagają złagodzić efekty upływu czasu. Książka dla każdego kto lubi mieć realny wpływ na to co widzi w lustrze."
-
Katarzyna Malczyk - http://instagram.com/myskinstoryy

"Jeżeli poszukujesz naturalnych i naprawdę skutecznych rozwiązań, które pomogą Ci zatrzymać młody, zdrowy wygląd, bez ingerencji chirurga to trafiłaś we właściwe miejsce. Piękna, elastyczna i przede wszystkim promienna cera, wcale nie musi być zasługą drogich zabiegów w profesjonalnych gabinetach. Dzięki Marcie sama możesz być nie tylko swoją najlepszą przyjaciółką, ale i kosmetyczką. Praktyka Jogi Piękna szybko stanie się rytuałem, bez którego nie będziesz już mogła wyobrazić sobie swojej pielęgnacyjnej rutyny. Ta książka oferuje tak wiele, za tak niewiele, więc prostu zrób sobie ten wspaniały prezent: zatrzymaj swoją naturalną urodę jak najdłużej!"
- Tamara Gonzalez Perea - influencerka i prezenterka telewizyjna