-50% "Relaksacja. Jak zadbać o ciało, umysł i emocje" - Joanna Jakubik-Hajdukiewicz Zobacz większe

Relaksacja. Jak zadbać o ciało, umysł i emocje. - Joanna Jakubik-Hajdukiewicz

12,50 zł

25,00 zł

Produkt nie jest dostępny

Nowy produkt

W książce "Relaksacja. Jak zadbać o ciało, umysł i emocje" autorka Joanna Jakubik-Hajdukiewicz przedstawia konkretne narzędzia do zmiany, do poprawy samopoczucia, budowania lepszej jakości życia.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Lepiej, czyli jak? Dbamy o ciało poprzez ruch, ćwiczenia rozciągające, wzmacniające i regenerujące. Porządkujemy umysł – unikamy destrukcyjnych myśli, pielęgnujemy te pozytywne. Harmonizujemy emocje - poprzez wyrażanie ich oraz pracę z oddechem. W ten sposób zbliżamy się do DOBROSTANU, czyli stanu, w którym czujemy się dobrze, korzystając z narzędzi, technik, które opiszę w niniejszej pozycji.

O AUTORCE

Joanna Jakubik Hajdukiewicz –  mgr socjologii,  absolwentka Studium Psychologicznej Pracy z Grupami, Organizacjami i Społecznościami. Ukończyła  Podyplomowe Studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie „Relaksacja i Joga”. Instruktor jogi dla dzieci i dorosłych oraz jogi rodzinnej. Autorka wierszy publikowanych w pismach literackich, debiutowała tomikiem poetyckim „Zaśnione widzenie” (2002) promowanym przez Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Doświadczenia w pracy z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym opublikowała w formie artykułów w gazecie „IBIS”. Pedagog na Międzynarodowym Biennale Tańca Współczesnego organizowanego przez Polski Teatr Tańca w Poznaniu (prowadzenie warsztatu „Joga dla dzieci”).

Zrealizowała warsztaty umiejętności społecznych dla dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli Szkół Podstawowych i Przedszkoli w wielu miastach m.in. w: Poznaniu, Warszawie, Gdyni, Bytowie, Stalowej Woli, Puławach,  Pobiedziskach. Jej pasją jest nieustający rozwój i wspieranie rozwoju innych osób.

SZCZEGÓŁY

Autor: Joanna Jakubik-Hajdukiewicz
Wydawnictwo: KOS
Rok wydania: 2020

Oprawa: Miękka
Ilość stron: 150
Format: 14.5 x 20.5 cm
Stan: nowy, pełnowartościowy produkt