-50% Uwolnij swój głos. Przebudź się do życia poprzez śpiew (S. Nakkach, V. Carpenter) Zobacz większe

Uwolnij swój głos. Przebudź się do życia poprzez śpiew - Silvia Nakkach, Valerie Carpenter

19,50 zł

39,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Poznaj niezwykłą moc Jogi Głosu! Co kryje się pod tą intrygującą nazwą? Jak dowiemy się z lektury, wykorzystanie dźwięku i wibracji w jodze jest tak stare, jak sama praktyka. Joga Głosu integruje wiele tradycji jogicznych związanych z brzmieniem, włączając w to formuły świętego dźwięku, mantry i powtarzające się intonacje, w celu oczyszczenia emocji i uwolnienia od wszelkich napięć. 

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Metoda obejmuje klasyczne zachodnie techniki wokalne zintegrowane z uduchowioną dyscypliną jogi. W książce znajdziemy serię ćwiczeń jogi, opartych na skupieniu umysłu na dźwięku, sposoby rozwijania praktyk oddechowych i ekspresji głosu, a także techniki improwizacji wokalnych, które rozwiną naszą wyobraźnię. Lektura wzbogacona jest o ścieżkę muzyczną do pobrania.

Muzyka starannie i z wielką 
uważnością dobrana jest do przedstawionej drogi samopoznania, w której trakcie mamy szansę uwolnić zablokowane emocje, odzyskać moc i twórczy potencjał. Autorka zachęca również do spontanicznego śpiewu, który nie tylko pozwala wyzwolić ogromną dawkę endorfin, ale wpływa również na poprawę pracy mózgu oraz łagodzi depresyjne nastroje. Wykorzystajmy zatem ten naturalny instrument muzyczny na co dzień.

Liczba stron: 249
Wydawnictwo: Świadome Życie