Medytacja łatwiejsza niż myślisz (M.Mola) Zobacz większe

"Medytacja łatwiejsza niż myślisz" Magdalena Mola

30,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Dzięki wskazówkom zawartym w poradniku przekonasz się, że medytacja pomaga osiągnąć zharmonizowane życie i dostarcza wewnętrznej satysfakcji. W książce znajdziesz opisy różnych ścieżek medytacyjnych m.in. medytacji w ciszy, medytacji w ruchu czy medytacji z mantrą. Dzięki temu możesz wybrać tę, która jest najskuteczniejsza i najprostsza do zastosowania w twoim życiu.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Treść poradnika wzbogacają inspirujące cytaty, liczne historie z życia oraz zdjęcia prezentujące m.in. asany relaksacyjne. Integralną częścią książki jest płyta CD z technikami medytacji z mantrą.

Dlaczego poradnik trafia w samo sedno?

  • Przedstawia korzyści, jakie niesie ze sobą medytacja — od poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego aż po głębokie zrozumienie samego siebie.
  • Omawia proste i skuteczne techniki relaksacyjne, m.in. relaksację joga nidra, relaksację Jacobsona czy technikę milczącego świadka.
  • Prezentuje elementy hatha-jogi, czyli podstawowe asany odprężające.
  • Wskazuje sposoby na to, jak odmienić swój dom i otoczenie, by wzmocnić efekty medytacji.
  • Zawiera cenne informacje dotyczące zdrowego stylu życia, pomaga dopasować odpowiednią dietę oraz opracować idealny rozkład dnia.


Magdalena Mola-instruktorka medytacji z 20-letnim doświadczeniem. Inicjatorka projektów Yoga Life Style oraz Zrelaksowani.pl. Prowadzi zajęcia z zakresu medytacji i jogi oraz jej adaptacji we współczesnym świecie. Poznaj zbawienną moc medytacji, która wprowadzi w twoje życie ład i równowagę oraz uwolni cię od negatywnych emocji i stresu.

Liczba stron: 232
Wydawnictwo: Edgard