Dieta i odchudzanie zgodnie z ajurwedą (S. Gerson) Zobacz większe

"Dieta i odchudzanie zgodnie z ajurwedą" - Scott Gerson

50,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

„Dieta i odchudzanie zgodnie z ajurwedą” to najnowsza propozycja na rynku, która w kompleksowy sposób opisuje zagadnienia związane z dietą sattwiczną, będącą jedną z najskuteczniejszych w walce z nadwagą. 

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Zaczynając od podstawowych pojęć, autor zapoznaje czytelnika z mechanizmami, które wpływają na człowieka, jego ciało i umożliwiają osiągnięcie równowagi, a co za tym idzie szczupłego ciała. Wiedza zawarta w książce jest efektem połączenia mądrości ajurwedy z najnowszymi badaniami nad redukcją wagi. Tym bardziej że autorem książki jest dr Scott Gerson, lekarz, który od wielu lat łączy ajurwedę z medycyną konwencjonalną.

Program sattwiczny, opisywany w książce, wskazuje, że należy żyć w zgodzie z własnym wzorcem biologicznym. Podkreśla, że nie ma jednej uniwersalnej diety odchudzającej. Każdy jest inny. To, co dobre jest dla jednego, może wywoływać nierównowagę u drugiego. Dlatego trzeba postępować zgodnie ze swoim typem metabolicznym.

Książka przedstawia szczegółowe zalecenia dotyczące diety, aktywności fizycznej, ajurwedyjskich suplementów ziołowych, ćwiczeń oddechowych oraz wielu innych, prostych, a mimo to skutecznych technik odchudzania, zależnych od typu konstytucji. Jest to pozycja odpowiednia zarówno dla czytelników posiadających wiedzę o ajurwedzie, jak i tych, którzy nie mieli z nią wcześniej do czynienia. Napisana jest w prosty, przystępny sposób, pomimo że przekazuje bardzo fachową wiedzę.

Liczba stron: 368
Wydawnictwo: a-ajurweda.pl