-50% Świadome macierzyństwo z ajurwedą (Sood Shivani, Ptak-Korbacz Monika) Zobacz większe

Świadome macierzyństwo z ajurwedą - Shivani Sood, Monika Ptak-Korbacz

23,50 zł

47,00 zł

5 rzeczy

Nowy produkt

Macierzyństwo to wyjątkowe doświadczenie wymagające odpowiedzialności, dlatego wiele przyszłych matek zastanawia się, jak najlepiej przeżyć ten wyjątkowy okres i poszukuje sprawdzonych porad. „Świadome macierzyństwo z ajurwedą” jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Ajurweda — starożytna nauka, ucząca jak żyć w harmonii i stawiająca nacisk na profilaktykę zdrowotną pomaga w przygotowaniu się do tego tak ważnego w życiu każdej kobiety wydarzenia. Pozwala zorientować się, co jest zgodne z naszą indywidualną naturą, zdrowe i bezpieczne dla mamy i maluszka. W tej pierwszej na polskim rynku pozycji, autorki zebrały unikalne informacje oraz zalecenia prozdrowotne i podzieliły się swoim doświadczeniem w niezwykle przyjazny sposób, odpowiadający polskim realiom. (Przyszła) mama w niniejszej książce znajdzie rozległą, ajurwedyjską wiedzę o:

  • Zapłodnieniu i ciąży;
  • Problemach kobiety ciężarnej, jej diecie i suplementacji, pielęgnacji i aktywności fizycznej pod kątem dominującej doszy;
  • Połogu, karmieniu piersią i wprowadzaniu pokarmów stałych;
  • Zróżnicowanym rozwoju dziecka do 1. roku życia, zależnym od dominującej doszy;
  • Szybkim powrocie do formy po porodzie;
  • Bezpiecznym leczeniu dolegliwości swoich i malucha;
  • Zdrowej żywności oraz alergiach pokarmowych;
  • Postępowaniu z dzieckiem o dużych potrzebach;
  • Unikalne receptury ajurwedyjskie;
  • Wsparcie w wielu innych problemach.


Shivani Soodlekarz i terapeuta medycyny ajurwedyjskiej oraz alternatywnej. Dietetyk i dyrektor kliniki Shivani Clinic and Panchkarma Centre w Indiach, gdzie prowadzi badania nad skutecznością leczenia terapią pańća karma. W pracy łączy ajurwedyjską wiedzę medyczną z leczeniem opartym na diagnozie psychologicznej. Pomaga kobietom z całego świata odkryć własną, unikalną, uzdrawiającą moc. Mama cudownej córeczki.

Monika Ptak-Korbacz – kulturoznawca, terapeutka ajurwedy wykształcona w Indiach (specjalizuje się w żywieniu i pielęgnacji dzieci, masażu punktów marma i alergiach), autorka książki Ajurweda – medycyna indyjska, artykułów i prac naukowych z dziedziny ajurwedy, wykładowczyni dla dorosłych i dzieci na festiwalach prozdrowotnych oraz na Uniwersytecie III Wieku w Skarżysku-Kamiennej. Instruktorka ćwiczeń, zwłaszcza dla kobiet w ciąży i matek z dziećmi, autorka pilayu©, twórczyni biocateringu na bazie ajurwedy, blogerka: ajurweda-dla-zdrowia.pl. Mama dwójki wspaniałych dzieci.

Liczba stron: 248
Wydawnictwo: a-ajurweda.pl