-50% "Inteligencja trawienna dla dzieci" Dr Irina Matveikova Zobacz większe

Inteligencja trawienna dla dzieci - Dr Irina Matveikova

20,00 zł

40,00 zł

10 rzeczy

Nowy produkt

„Inteligencja trawienna dla dzieci” to najnowsza książka dr Ireny Matveikowej, lekarza medycyny rodzinnej, endokrynologa i dietetyka, absolwentki studiów podyplomowych z zakresu medycyny naturalnej i holistycznej. Jej poprzednia książka: „Inteligencja trawienna” stała się bestsellerem i została przetłumaczona na 5 języków.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Tym razem, dr Matveikova skupiła się na przekazaniu rodzicom wiedzy o tym, jak zapobiegać chorobom i dbać o zdrowie układu trawiennego dziecka. W książce podejmuje szereg zagadnień, takich jak znaczenie mikroflory jelitowej i rozwój systemu odpornościowego malucha, problemy z refluksem, otyłością i alergiami, zaparcia, związek pomiędzy biegunkami a emocjami dziecka etc. W prosty sposób opisuje dolegliwości, studium przypadku oraz podaje różne rozwiązania konkretnego problemu.

Książka łączy podejście holistyczne z medycyną konwencjonalną, dzięki czemu może stanowić fachowe kompendium wiedzy. Autorka przekonuje, że należy od najmłodszych lat uczyć dzieci zdrowych nawyków żywnościowych. Jeśli postawimy na prewencję, nie będzie potem potrzeby leczenia.

Liczba stron: 177
Wydawnictwo: Świadome Życie