"Ajurweda. Jak dbać o siebie i być zdrowym" dr Partap Chauhan Zobacz większe

"Ajurweda. Jak dbać o siebie i być zdrowym" dr Partap Chauhan

78,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

W „Ajurweda. Jak dbać o siebie i być zdrowym” znajdziecie wskazówki jak zadbać o oczyszczenie ciała, wyciszyć umysł i dotrzeć do własnej duszy. Dr Partap Chauhan w książce omawia podstawowe koncepcje i terminy ajurwedy, tworząc podstawy do dalszego studiowania.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Ajurweda pokazuje jak osiągnąć i utrzymać pełnię zdrowia za pomocą diety i stylu życia. Uczy, jak za pomocą prostych sposobów dostępnych dla każdego zmienić jakość swojego życia. Wielu szuka pomocy w nowoczesnej medycynie, która ma do zaoferowania całą gamę tabletek i często nie dociera do źródła choroby. Alternatywą dla tych rozwiązań jest powrót do naturalnych metod leczenia – najstarszą z nich i przez wieki sprawdzoną jest właśnie ajurweda.

Dzięki tej książce:

  • sprawdzisz, jakim jesteś typem konstytucji;
  • poznasz najlepszą dla siebie dietę;
  • rozpoczniesz oczyszczanie z toksyn naturalnymi, nieinwazyjnymi sposobami;
  • nauczysz się jak zwiększać swoją odporność;
  • odkryjesz naturalne sposoby regeneracji, dzięki którym odzyskasz witalność, energię i wewnętrzny spokój.


Dr Partap Chauhan jest lekarzem ajurwedyjskim – Ayurvedacharyą, autorem oraz wykładowcą. Pełni funkcję dyrektora Instytutu Jiva Ayurveda w Faridabad, Indie – gdzie stoi na czele wszystkich działań medycznych i farmaceutycznych. Ukończył Ayurvedę na Uniwersytecie w Delhi, Indie. Jest ekspertem w leczeniu tzw. chorób nieuleczalnych i w farmakologii i Rasashastra, pionierem w stosowaniu nowoczesnych technologii do starożytnej nauki Ayurwedy – w 1995 r. stworzył stronę internetową z bazą wiedzy na temat Ajurwedy (www.jiva.com) i założył pierwsze na świecie Ajurwedyjskim Centrum Telemedycyny, gdzie setki lekarzy udzielają bezpłatnych porad i konsultacji zdrowotnych. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród krajowych i międzynarodowych, a jego projekt telemedycyny, TeleDoc, przyniósł mu w 2003 r. nagrodę ONZ. Otrzymał również nagrodę dla najlepszego Lekarza Ayurwedyjskiego od Prezydenta Indii.

Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Virgo