Joy in me Mata do jogi FLOW NANO Tropical Mood

229,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Mata FLOW NANO Tropical Mood od JOY IN ME to kompaktowa i lekka mata do jogi o grubości 1 mm, która z łatwością zmieści się w bagażu podręcznym, wykonana z biodegradowalnego kauczuku oraz absorbującej mikrofibry.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Jej niewielka waga i łatwość składania w kwadrat sprawiają że to najbardziej poręczna mata wśród wszystkich mat FLOW.

DYNAMICZNA PRZYCZEPNOŚĆ

Przyczepność maty jest aktywowana wraz ze wzrostem intensywności praktyki. Im bardziej rozgrzane ciało, tym większy kontakt z matą. Gwarantuje niezwykłą płynność przejść w sekwencjach. Świetnie sprawdza się również podczas pilatesu i treningu fitness.

PORĘCZNOŚĆ

Bardzo łatwo składa się w kwadrat i waży tylko 1 kg. Najlepiej sprawdza się jako warstwa wierzchnia do maty w szkole jogi.

CZYSTY SKŁAD

Mata składa się z bazy wykonanej z naturalnego kauczuku oraz z wierzchniej warstwy wykonanej z delikatnej, ultra absorbującej mikrofibry. Naturalny kauczuk jest w 100% biodegradowalny i przyjazny dla środowiska. Mata nie zawiera ołowiu, kadmu oraz lateksów i sylikonów. Nadaje się do recyklingu. Dzięki procesowi zgrzewania warstw z procesu produkcyjnego zostały wyeliminowane potencjalnie toksyczne kleje. Mikrofibra została zadrukowana farbami na bazie wody.
AKTYWACJA PRZYCZEPNOŚCI

Im bardziej rozgrzane dłonie i stopy, tym mata zyskuje na przyczepności. Mata najlepiej sprawdza się podczas dynamicznej jogi w ciepłym otoczeniu. Przy pierwszych asanach warto skupić się na mocniejszym dociskaniu dłoni i stóp do maty. Podczas pierwszych praktyk mata może wydawać się lekko śliska, to normalne. Już po kilku użyciach mikrofibra stanie się bardziej chropowata a przyczepność optymalna. Aby od razu aktywować przyczepność najlepiej zwilżyć dłonie i stopy wodą lub delikatnie spryskać nią matę.

INSTRUKCJA PIELĘGNACJI

Najlepiej przecierać matę zwilżoną ściereczką. W razie trwalszych zabrudzeń można prać w pralce w max. 30°C. Nie suszyć w suszarce i nie używać detergentów. Rozłożyć do wyschnięcia. W celu przyspieszenia procesu schnięcia można owinąć matę ręcznikiem. Dłuższa, bezpośrednia ekspozycja na światło słoneczne może przyspieszyć proces biodegradacji.

UWAGA: produkt zawiera naturalny, biodegradowalny kauczuk. Osoby uczulone na kauczuk powinny unikać kontaktu z matą.

Skład: 100% naturalny kauczuk, mikrofibra
Wymiary: 183 x 61 cm
Grubość: 1 mm
Waga: 1 kg
W dotyku: przyjemna, miła, meszkowata

Mata dostępna również w wersji:

Coated (z dodatkową powłoką antypoślizgową) -> TUTAJ.
Podstawowej
 -> TUTAJ.

Produkty powiązane