SATTVA AYURVEDA olejek eteryczny Sandalwood Essential Oil Zobacz większe

SATTVA AYURVEDA olejek eteryczny Sandalwood Essential Oil

79,99 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Olejek eteryczny z drzewa sandałowego Sandalwood Essential Oil marki SATTVA AYURVEDA posiada bardzo zmysłowy, słodki i balsamiczny zapach.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Drzewo sandałowe jest tradycyjnie używane do medytacji w obrzędach religijnych. Dodany do maseczki działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie — idealny przy kuracji antytrądzikowej. Tonizuje i leczy niedoskonałości. Odświeża i matuje tłustą skórę. Oprócz tego olejek eteryczny sandałowy ma właściwości uspokajające. Dodanie kilka kropli do kąpieli koi zszargane nerwy, a dodatkowo wygładza suchą skórę i wyrównuje koloryt. Stosować w rozcieńczeniu z olejkiem ze słodkich migdałów, jojoba oraz olejem z kiełków pszenicy.

Ostrzeżenie: Olejek eteryczny sandałowy należy stosować wyłącznie w rozcieńczeniu z olejem bazowym do masażu. W przypadku dostania się do oczu — przemyć obficie wodą. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować bezpośrednio na skórę. Przed zastosowaniem olejku po raz pierwszy należy przeprowadzić alergiczny test skórny. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Składniki: Olejek eteryczny z drzewa sandałowego 100%
Pojemność: 10 ml

Produkty powiązane