SATTVA AYURVEDA olejek eteryczny Cedarwood Essential Oil Zobacz większe

SATTVA AYURVEDA olejek eteryczny cedrowy Cedarwood Essential Oil

21,99 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Olejek eteryczny z drzewa cedrowego Cedarwood Essential Oil marki SATTVA AYURVEDA według starodawnej medycyny indyjskiej pomaga w stabilizacji i wspiera równowagę w życiu.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Szczególnie polecany dla osób czujących osłabienie duchowe. Olejek cedrowy przywraca energię życiową organizmu, odpręża umysł i oczyszcza przepływ energii, przyczyniając się do uwalniania negatywnych emocji. Drewno cedrowe jest używane od niepamiętnych czasów w różnych cywilizacjach. Do dzisiaj używa się go w obrzędach tybetańskich i nie tylko. Uważa się, że olejek ten pomaga w medytacji, równoważy czakry i wspomaga pracę szyszynki, zwiększając tym samym doznania duchowe i nasze połączenie z najwyższą energią (Bogiem).

W medycynie ajurwedyjskiej jego cenne właściwości, wykorzystuje się również między innymi do odkażania ran, jako środek na problemy skórne, trądzik, świecącą, tłustą skórę (normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych). Olejek cedrowy nazywany jest "drzewem mocy", stosowany jest jako naturalny środek na regulacje cyklów menstruacyjnych u kobiet. Łagodzi bóle i pomaga przy znużeniu.

Ostrzeżenie: Olejek eteryczny cedrowy należy stosować wyłącznie w rozcieńczeniu z olejem bazowym do masażu. W przypadku dostania się do oczu — przemyć obficie wodą. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować bezpośrednio na skórę. Przed zastosowaniem olejku po raz pierwszy należy przeprowadzić alergiczny test skórny.

Składniki: Olejek eteryczny z drzewa cedrowego 100%
Pojemność: 10 ml

Produkty powiązane