AXIOLOGY wegańska pomadka True

129,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Wegańska pomadka True od Axiology to głęboki szkarłat, który jest najbardziej romantyczny z czerwieni, z buraczanymi i różanymi nutami. Jest w 100% pozbawionym zła makijażem.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Makijaż nie powinien być po prostu bezpieczny dla osób, które go noszą. Powinien być bezpieczny dla zwierząt, planety i ludzi, którzy ją tworzą. Dlatego pomadki Axiology są wykonywane bez testów na zwierzętach, bez strasznych składników, bez wykorzystywania i bez kłamstw.

Pomadka zapewnia kolor i konsystencję, jednocześnie pielęgnując usta najczystszymi i najbardziej nawilżającymi składnikami. Niektóre z naszych głównych graczy to masło awokadoolej kokosowy i olej z pestek winogron. Każdy odcień wykonany jest z pigmentów pochodzenia ziemskiego, dzięki czemu kolor pozostaje na ustach bez szkody dla ciebie, zwierząt lub planety.

  • Bez syntetycznego zapachu
  • Bezglutenowe
  • Wegańskie
  • Bez barwników
  • Bez oleju palmowego


Sposób użycia: nakładaj na usta. Przeciągnij raz, aby uzyskać lekką aplikację, przeciągnij dwukrotnie, aby uzyskać pogrubienie. Kolory można również mieszać, wypróbuj różne kolory razem. Przezroczysty balsam to świetne narzędzie do nakładania warstw na bogaty kremowy odcień.

Skład: Organiczny olej kokosowy Nucifera (kokosowy), Organiczny olej Ricinus Communis (rycynowy), Organiczne masło Persea Gratissima (awokado), Masło Euphorbia Cerifera (Candelilla), Organiczny olej Persea Gratissima (Awokado), Organiczny olej z nasion Vitis Vinifera (winogron), Tokoferol ( Witamina E) Olej, Helianthus Annuus (słonecznik) Olej z nasion, Organiczny olej z cytrusów sinensis (pomarańcza), Limonen, ekstrakt z Sambucus Nigra (bez czarny), Organiczny olej z Azadirachta Indica (Neem).

Produkty powiązane