Kamień Peelingujący do Całego Ciała - Biały

44,00 zł

3 rzeczy

Nowy produkt

Kamień peelingujący to innowacyjny produkt przeznaczony do peelingu i masażu całego ciała oraz twarzy.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Wyrabiany ręcznie z naturalnejgliny, który łączy w sobie zalety rękawicy Kessa i pumeksu wulkanicznego. Niesamowite efekty jego działania widoczne są już po pierwszym zastosowaniu.

KOMPLEKSOWY


Peelinguje i rozjaśnia skórę całego ciała. Ujędrnia i wygładza uda i pośladki pomagając zwalczać cellulit i rozstępy. Bardzo przyjemnie masuje i relaksuje ciało w czasie zabiegu. Idealnie wygładza wszelkie zgrubienia na stopach. Zmiękcza i wygładza skórę dłoni oraz likwiduje przesuszony naskórek. Szybko usuwa wszelkiego rodzaju przebarwienia na skórze (ziemia, trawa, smary, tusz, atrament, ślady po burakach, orzechach, owocach). Skutecznie usuwa nieprzyjemne kuchenne zapachy (czosnek, cebula, ryba).

TRWAŁY

Nie zużywa się, nie ściera i nie zmienia swojej struktury.

EKOLOGICZNY

100% naturalna glina, bez chemicznych dodatków.

ESTETYCZNY

Stanowi piękny element dekoracyjny. Nie brudzi, nie kapie, nie osypuje się w czasie stosowania.

UNIWERSALNY

Może być stosowany z dowolnym mydłem w płynie lub żelem do twarzy.

BEZPIECZNY

Obecna w czasie zabiegu piana sprawia, że pielęgnacja kamieniem jest łagodna i bezpieczna dla skóry. Kamień peelingujący jest przebadany dermatologicznie.

Sposób użycia:

Kamień peelingujący może być stosowany na kilka sposobów:

  1. Nalej niewielką ilość dowolnego, najlepiej naturalnego, mydła w płynie na zmoczony kamień i okrężnymi ruchami pocieraj nim wilgotną skórę w wybranych miejscach ciała, po czym spłucz pod bieżącą wodą i delikatnie osusz skórę.
  2. Zastosuj zmoczony kamień peelingujący na namydlone uprzednio partie ciała.
  3. Przed pierwszym użyciem napełnij kamień dowolnym, najlepiej naturalnym, mydłem w płynie dzięki czemu podczas peelingu będzie on wydzielał delikatną pianę przez kilka kolejnych zastosowań. W tym celu na suchy kamień peelingujący nalej 20-30 ml mydła w płynie, a następnie pozostaw do wchłonięcia na ok. 8h.


Kamień posiada właściwości złuszczające naskórek, dlatego należy dostosować intensywność peelingu do poszczególnych partii ciała:

  • peeling standardowy - uda, łydki, pośladki, stopy, dłonie
  • peeling delikatny - twarz, plecy, ramiona, dekolt, ręce, brzuch.


Zaleca się stosowanie kamienia nie częściej niż 2-3 razy w tygodniu. Aby uniknąć podrażnienia nie stosować produktu na sucho i nie pocierać skóry zbyt długo w jednym miejscu. Osobom z wrażliwą skórą zaleca się wykonanie testowego zabiegu na niewielkiej partii ciała, a następnie odczekanie jednej doby w celu oceny efektów działania produktu na skórę. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.

Skład: 100% naturalna glina.
Waga: 90g
Kolor: biały

Więcej ekologicznych produktów znajdziecie w naszym dziale EKO dom - TUTAJ.

Produkty powiązane