Kamień Peelingujący do Twarzy - Biały

33,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Kamień peelingujący to innowacyjny produkt, który sprawi, by twoja skóra była tak gładka, oczyszczona i zrelaksowana jak nigdy przedtem, w możliwie najbardziej naturalny i prosty sposób.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Zafunduj sobie najlepszy zabieg wygładzający oraz wyjątkowy masaż twarzy w twoim domowym zaciszu!

W jakim celu?

Kamień peelingujący wygląda niepozornie, ale ma ukrytą w sobie wyjątkową moc. zapewnia on twojej skórze intensywne złuszczanie oraz wspomaga naturalną regenerację naskórka. usuwając martwe komórki kamień peelingujący stymuluje je do szybszej odnowy, usuwa nadmiar sebum, zmniejsza pory oraz zmiękcza skórę. Delikatny masaż pomaga zredukować napięcie mięśni twarzy i lekko ujędrnić skórę.

Kiedy?

Stosuj kamień peelingujący regularnie 2-3 razy w tygodniu w zależności od rodzaju i stopnia wrażliwości twojej cery. Już po kilku zastosowaniach dostrzeżesz niesamowite efekty jej wygładzenia, zmiękczenia i rozjaśnienia!

Jak?

  • Kamień peelingujący stosuj zawsze z ulubionym mydłem lub żelem do twarzy. przy pierwszym użyciu produktu wykonuj peeling w sposób szczególnie delikatny.
  • Namydl skórę twarzy ulubionym mydłem lub żelem do twarzy.
  • Zmocz kamień peelingujący pod ciepłą, bieżącą wodą.
  • Delikatnie masuj skórę powolnymi, okrężnymi ruchami. Zwróć uwagę, aby skóra i kamień pozostawały wilgotne, i w razie potrzeby zmocz kamień ponownie.
  • Spłucz dokładnie twarz ciepłą wodą i delikatnie osusz ręcznikiem. Dotknij i powiedz: wow!
  • Nałóż intensywnie nawilżający krem, maseczkę nawilżającą lub naturalny olej kosmetyczny na twoją perfekcyjnie gładką twarz.


Zaleca się stosowanie kamienia nie częściej niż 2-3 razy w tygodniu. Aby uniknąć podrażnienia nie stosować produktu na sucho i nie pocierać skóry zbyt długo w jednym miejscu. Osobom z wrażliwą skórą zaleca się wykonanie testowego zabiegu na niewielkiej partii ciała, a następnie odczekanie jednej doby w celu oceny efektów działania produktu na skórę. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.

Skład: 100% naturalna glina.
Waga: 40g
Kolor: biały

Więcej ekologicznych produktów znajdziecie w naszym dziale EKO dom - TUTAJ.

Produkty powiązane