Poduszka / pufa do medytacji i siedzenia (niebieska)

199,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Poduszka do siedzenia i medytacji pomoże Ci zając wygodną pozycję. Dzięki niej łatwiej zachowasz prosty kręgosłup i właściwie ułożysz miednicę.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Poduszka do siedzenia i medytacji z ekologiczną łuską gryki:

 • pomaga zająć wygodną pozycję podczas medytacji,
 • zapewnia stabilne wsparcie dla ciała,
 • ułatwia zachowanie prostego kręgosłupa,
 • właściwie układa miednicę,
 • jest na tyle uniwersalna, że może być super siedziskiem dla Twojego dziecka i pomóc mu zająć wygodną pozycję podczas najlepszych zabaw!


Poduszka do siedzenia i medytacji przyjmuje dowolną formę – żeby zawsze było Ci wygodnie.


Poduszka pomoże Ci zająć wygodną pozycję podczas medytacji. Siedząc na niej, zachowasz prosty kręgosłup i właściwie ułożysz swoją miednicę. A to wszystko za sprawą wypełnienia — ekologicznej łuski gryki, która jest elastyczna, idealnie dopasowuje się do ciała, a do tego jest chłodna i bardzo przewiewna. Dlatego będziesz czuć się komfortowo, nawet podczas długich chwil w jednej, siedzącej pozycji. Poduszkę wyposażyliśmy w poręczny uchwyt, żeby było Ci łatwiej mieć ją zawsze przy sobie. Poduszka do medytacji to Twoja naturalna pomoc w dbaniu o siebie, o spokojny oddech, spokojne myśli i wewnętrzny balans.

O wypełnieniu

Łuska gryki jest:

 • twarda,
 • chłodna,
 • hipoalergiczna.


Poduszkę wypełniliśmy łuską gryki uprawianą w tradycyjny, ekologiczny sposób – bez chemii, oprysków czy pestycydów. Czyste łuski powstają dzięki specjalnie opracowanej, rzemieślniczej obróbce, dzięki czemu są możliwie najlżejsze i najdelikatniejsze, co pozytywnie wpływa na użytkowanie poduszki oraz na komfort Twojego relaksu. Dzięki wypełnieniu w postaci łuski gryki poduszka jest stabilna, odpowiednio twarda i delikatnie chłodna. Łuska gryki jest przewiewna i zapewnia wzorową cyrkulację powietrza, a ze względu na swoją plastyczność, zawsze dopasuje się do kształtu Twojego ciała.

Regulowana grubość

Poduszka do medytacji powinna idealnie współgrać z Tobą, aby było Ci wygodnie podczas siedzenia i praktyki, dlatego możesz wyregulować jego grubość i dopasować do indywidualnej budowy swojego ciała. Nowy poduszka jest twarda, wypełniona obficie świeżą łuską. Z czasem nabiera miękkości, ale jeśli już teraz potrzebujesz zmniejszyć jej grubość, bez obaw otwórz wałek, odsyp kubek łuski (lub więcej) do papierowej lub bawełnianej torebki i sprawdź, czy jest Ci wygodnie. Nadmiar łuski zachowaj na później, może się okazać, że po czasie uzupełnisz nią poduszki.

Jak pielęgnować?

Poduszkę możesz uprać, po uprzednim wysypaniu z niej łusek. Dzięki wszytemu suwakowi poszewkę można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 40 stopni. Samych łusek nie czyścimy. Jeśli poduszka zamoknie, łuski należy wysypać i wysuszyć w ciepłym, przewiewnym miejscu.

Poduszka jest:

 • wypełniona najwyższej jakości ekologicznymi i certyfikowanymi łuskami gryki,
 • uszyta w 100% z certyfikowanej bawełny i lnu,
 • wyposażona w zapięcie na suwak,
 • wykonana w Polsce,
 • dopasowana do Ciebie.


Materiał: bawełna, zewnętrzna miękka poszewka z dzianiny bawełnianej i lnu
Wypełnienie: ekologiczne łuski gryki

Rozmiar: 13 x 30 cm
Waga: ok. 2 kg
Kolor: niebieski

Produkty powiązane