Poduszka do medytacji lniana „Święty spokój”

279,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Poduszka do siedzenia i medytacji z ekologiczną łuską gryki z kolekcji „Domowe Sanktuarium” Plantule × Madalena Yoga w kolorze: „Święty spokój”

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

 • Pomaga zająć wygodną pozycję podczas medytacji
 • Zapewnia stabilne wsparcie dla ciała
 • Ułatwia zachowanie prostego kręgosłupa
 • Właściwie układa miednicę

Poduszka jest:

 • wypełniona najwyższej jakości ekologicznymi i certyfikowanymi łuskami gryki,
 • uszyta w 100% z certyfikowanego lnu i bawełny,
 • wyposażona w zapięcie na suwak,
 • wykonana w Polsce,
 • dopasowana do Ciebie.


Poduszka do siedzenia i medytacji przyjmuje dowolną formę – żeby zawsze było Ci wygodnie!

Lniana poduszka do medytacji wypełniona ekologiczną łuską gryki to wyważona pod względem wielkości i wysokości pomoc do praktyki uważności, obserwacji swoich myśli, emocji lub oddechu. Stwarza stabilne podparcie dla miednicy, pozwala zachować prosty kręgosłup i przyjmuje nas tak, aby czas na niej spędzony kojarzył się z komfortem i przyjemnością. Ilość wypełnienia, podobnie jak i w wałku, możemy regulować i w ten sposób dodatkowo dopasowywać wysokość poduszki względem budowy swojego ciała.

Kolekcja „Domowe Sanktuarium”

Kolekcja jest owocem współpracy Plantule z Magdaleną Janik (Madalena Yoga) — nauczycielką jogi i medytacji, która na co dzień podpowiada, jak poczuć swoje ciało.

Lniana kolekcja inspiruje do stworzenia w domowym zaciszu bezpiecznej przestrzeni, w której odpoczywamy — miejsca oswojonego, wręcz „świętego”, kojarzącego się ze spokojem, odzyskiwaniem energii i dostrzeganiem swoich zasobów. Jogowe akcesoria wyznaczają, a w zasadzie „meblują” strefę wytchnienia, gdzie codziennie powracamy, aby naładować swoje baterie.

Materiał

Len to ponadczasowy materiał, który doskonale pracuje z naszą skórą. Opiekuje się nią niczym zgrany z jej potrzebami kosmetyk — hipoalergiczny, antybakteryjny, przewiewny, absorbujący nadmiar wilgoci. Len cudnie się gniecie, ale ile w tym szlachetności, której nie ubywa z biegiem lat. Uwaga: len należy chronić przed słońcem, żeby cieszyć się jego pięknym, soczystym kolorem.

Kolor „Święty spokój”

W domowym sanktuarium kolor ma znaczenie. Określona barwa wpływa na samopoczucie i kondycję psychiczną — pomaga się wyciszyć, zharmonizować energetycznie lub wzmocnić wewnętrznie. Tak działają w przestrzeni stworzone przedmioty mocy.

Kolekcja „Święty Spokój” w kolorze szałwiowej zieleni pomaga stonować silne emocje, wprowadza w przestrzeń harmonię i porządek. Powstała z myślą o tych, którzy potrzebują zdecydowanego wyciszenia i odprowadzenia nadmiaru bodźców.

Słowo: teraz

Słowo TERAZ wyhaftowane i uwiecznione na poduszce przypomina o byciu i odczuwaniu teraźniejszości. To podpowiedź zwolnienia i świadomego wejścia w medytację.

O wypełnieniu - łuska gryki:

 • twarda,
 • chłodna,
 • hipoalergiczna.


Poduszkę wypełniliśmy łuską gryki uprawianą w tradycyjny, ekologiczny sposób – bez chemii, oprysków czy pestycydów. Czyste łuski powstają dzięki specjalnie opracowanej, rzemieślniczej obróbce, dzięki czemu są możliwie najlżejsze i najdelikatniejsze, co pozytywnie wpływa na użytkowanie poduszki oraz na komfort Twojego relaksu.

Dzięki wypełnieniu w postaci łuski gryki poduszka jest stabilna, odpowiednio twarda i delikatnie chłodna. Łuska gryki jest przewiewna i zapewnia wzorową cyrkulację powietrza, a ze względu na swoją plastyczność, zawsze dopasuje się do kształtu Twojego ciała.

Regulowana grubość

Poduszka do medytacji powinna idealnie współgrać z Tobą, aby było Ci wygodnie podczas siedzenia i praktyki, dlatego możesz wyregulować jego grubość i dopasować do indywidualnej budowy swojego ciała. Nowy poduszka jest twarda, wypełniona obficie świeżą łuską. Z czasem nabiera miękkości, ale jeśli już teraz potrzebujesz zmniejszyć jej grubość, bez obaw otwórz wałek, odsyp kubek łuski (lub więcej) do papierowej lub bawełnianej torebki i sprawdź, czy jest Ci wygodnie. Nadmiar łuski zachowaj na później, może się okazać, że po czasie uzupełnisz nią poduszkę.

Jak pielęgnować poduszkę?

Poduszkę możesz uprać, po uprzednim wysypaniu z niej łusek. Dzięki wszytemu suwakowi lnianą poszewkę można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 40 stopni korzystając z łagodnego środka piorącego i suszyć z dala od słońca. Samych łusek nie czyścimy. Jeśli poduszka zamoknie, łuski należy wysypać i wysuszyć w ciepłym, przewiewnym miejscu.

Materiał: len, wewnętrzna poszewka wykonana z organicznej bawełny
Wypełnienie: ekologiczne łuski gryki
Rozmiar: 13 x 30 cm
Waga: ok. 2 kg

Produkty powiązane