AUROSPIRUL Ashwagandha Zobacz większe

AUROSPIRUL suplement diety Ashwagandha

47,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Suplement diety Ashwagandha marki AUROSPIRUL znany jest także jako indyjski żeń szeń lub witania ospała.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

To roślina, która na fali popularności medycyny ajurwedyjskiej, zyskuje coraz większą popularność. Cenne składniki znajdujące się w owocach i korzeniu rośliny znalazły zastosowanie w terapii wielu schorzeńAshwagandha przede wszystkim ceniona jest ze względu na pozytywny wpływ na siły witalne, czyli ogólną kondycję ciała i umysłu.

Składniki: Ashwagandha (Withania somnifera), celuloza roślinna (kapsułka). Wolne od laktozy, pszenicy, glutenu. Kapsułki w 100% wegetariańskie.
Sposób użycia: Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 2-6 kapsułek. Spożyć w trakcie lub po posiłku. Nie zaleca się w czasie ciąży i w trakcie laktacji.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opakowanie: 100 kapsułek (każda kapsułka zawiera 400 mg Ashwagandhy).