AUROSPIRUL Neem Zobacz większe

AUROSPIRUL suplement diety Neem

47,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Suplement diety Neem marki AUROSPIRUL ma właściwości wspomagające w szczególności leczenie stanów zapalnych w organizmie.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Neem, czyli inaczej miodla indyjska, znana jest od czasów starożytnych Indii. W ajurwedzie do dziś wykorzystuje się jego liście, korę, kwiaty, owoce i nasiona do przygotowywania lekarstw o antybakteryjnym, przeciwgrzybiczym, przeciwpasożytniczym i właśnie przeciwzapalnym działaniu. To jedno z najpopularniejszych i zarazem najskuteczniejszych ziół używanych w medycynie ajurwedyjskiej.

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2–6 kapsułek / 1–3 g (proszek, czubata łyżeczka to ok. 5 g) – spożyć w trakcie lub po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Stosować kilka tygodni dla osiągnięcia pożądanego efektu poprawy samopoczucia i zdrowia. Stosowanie naturalnych preparatów daje stopniowy, ale długotrwały efekt.

Składniki: Neem (Azadirachta indica) Każda kapsułka zawiera czysty, certyfikowany, organiczny Neem (350 mg). Kapsułki w 100% wegańskie.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu. Przechowywać w suchym, zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opakowanie: 100 kapsułek (każda kapsułka zawiera 350 mg Neem).