YOOKA świeca sojowa do masażu wygładzająca 130 ml

45,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Wygładzająca świeca do masażu od Yooka wykonana jest w 100% z naturalnych składników!

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Świeca do masażu powstała z połączenia wosku sojowego, wygładzającego masła kakaowego oraz oleju brzoskwiniowego o właściwościach rewitalizujących i nawilżających skórę. Dodatkowo wzbogacono skład świecy o naturalne olejki eteryczne o właściwościach łagodzących podrażnienia i wspomagających wygładzenie skóry, dodatkowo nadające jej cudownego aromatu, są to ylang ylang, trawa cytrynowa i cedr himalajski. Świeca wykonana jest w 100% z naturalnych składników – wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych.

Świeca posiada optymalną temperaturę topnienia. Po zapaleniu podgrzewa się do idealnej dla skóry temperatury, dzięki czemu doskonale rozprowadza się na ciele. Skóra po masażu świecą dzięki zastosowaniu masła kakaowego jest głęboko nawilżona i wygładzona, a dzięki zawartym w nim polifenolom skóra jest bardziej elastyczna, a rozstępy i blizny wygładzone.

Dzięki użyciu oleju brzoskwiniowego i zawartego w nim kwasu oleinowego oraz witaminom A i E skóra jest zregenerowane, wygładzona, pełna połysku i bez przebarwień. Dodatkowo podczas palenia uwalniający się zapach olejków eterycznych działa aromaterapeutycznie, uspokaja, odpręża, wprowadza nasz umysł i ciało w stan relaksu.

Pojemność: 130 ml

Produkty powiązane