Świeca z wosku rzepakowego Mandala

75,00 zł

3 rzeczy

Nowy produkt

Świeca Mandala od Kandelo jest wykonana ręcznie w 100% z wosku rzepakowego. Jest idealnym dodatkiem do medytacji, jogi oraz wieczornym doładowaniem energii :)

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Wosk rzepakowy jest niezwykłą materią, której Kandelo nie chciało zamykać w naczyniu. Świeca Mandala zachwyca delikatnością wypełniając pokój swoim ciepłym blaskiem.

Wosk używany do tworzenia świec Kandelo pochodzi z rzepaku uprawianego w Europie. Jest to surowiec roślinny, biodegradowalny i zupełnie nieszkodliwy dla środowiska. Kupując nasze świece świadomie przyczyniasz się do zmniejszenia konsumpcji produktów przemysłu naftowego.

Porady jak palić świece, by cieszyć się ich blaskiem jak najdłużej.

Na opakowaniach podajemy czas, w jakim każda ze świec się wypala. Mierzyliśmy go przy zachowaniu poniższych zasad:

  1. Przed zapaleniem świecy skróć knot do około 5 mm (utnij lub ułam jeżeli był palony wcześniej). Pierwsze palenie świecy powinno trwać około 4 godzin.
  2. Świece powinno się palić jednorazowo od 2 do 4 godzin. Zbyt krótki lub zbyt długi czas od zapalenia świecy nie zapewni poprawnego wytopienia się wosku i znacznie skróci czas jej żywotności.
  3. Przechowuj świece w temperaturze pokojowej.
  4. Delikatnie popraw położenie knota do środka świecy jeżeli jedna ze stron wosku wytopi się bardziej.


Pojawiające się w czasie stygnięcia wosku pęknięcia są charakterystyczne dla wosków naturalnych i nie mają wpływu na proces palenia się świecy.

Waga: 450 g
Wymiary: 7 cm wysokości x 11 cm średnicy
Czas palenia: 36 godzin

Skład świecy: 100% wosk rzepakowy, knot bawełniany.

Zawartość opakowania: świeca, podkładka korkowa, dodatkowy knot.