Świeca Sojowa Czekolada

48,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Czekolada od Natura Rzeczy to świeca sojowa z duszą o zapachu czystej i smakowitej czekolady!

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Wyjątkowa, naturalna świeca sojowa, która ukoi Twoją duszę i rozpieści ciało. Już teraz w swoim domu możesz wyczarować cudowny ogród zapachów i niezwykłych doznań. Podaruj sobie odrobinę luksusu i prawdziwego relaksu!

Świeca poprawia nasze samopoczucie. Zapalona tworzy przytulny i odprężający nastrój, dzięki któremu pozbędziesz się stresu i poprawisz sobie nastrój! Unikalne zapachy zostały skomponowane specjalnie dla Ciebie, tak by w zaciszu własnego domu móc skorzystać z pełnego dobrodziejstwa natury, i zadbać o siebie tak, jak na to zasługujesz.

Świeca sojowa w całości wykonana z ekologicznego wosku sojowego poszanowaniem środowiska naturalnego, dzięki czemu dbasz nie tylko o siebie, ale i o otaczający świat. Świeca w szklanym, zamykanym słoiczku, nadającym się do recyklingu. Lekki i minimalistyczny charakter szkła sprawia że idealnie nadaje się dla fanów naturalnych produktów, a także do nowoczesnych wnętrz. Moc zapachu wysoka, wyraźna i intensywna, dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach o średnim i dużym metrażu, do wnętrz otwartych a także na zewnątrz.

Świece sojowe stanowią doskonały pomysł na prezent dla najbliższych, ale również i dalszych znajomych. Są podarkiem niezobowiązującym, pasującym do każdego wnętrza, zaspokajając nawet najbardziej wybredne gusta. Eleganckie, minimalistyczne opakowanie sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym jak i tradycyjnym, podkreślając wystrój domu.

Unikalne, drewniane knoty rozjaśnią Twój dom ciepłym, migotliwym płomieniem. Dzięki temu stworzysz przytulny nastrój, będący prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Każda świeca jest w całości wykonana ręcznie, gdyż chcemy mieć pewność że dostarczamy Ci produkt najwyższej jakości.

Wierzymy że szczęście jest najważniejsze, i w to, że duże szczęście składa się z wielu małych radości, uśmiechów i dobrych wyborów. Zapal świecę i ciesz się czasem tylko dla siebie...

Świecę palić minimum 1h, tak by wosk miał możliwość wytopić się do krawędzi naczynia. Zapobiegnie to tworzeniu się lejka. Przed ponownym zapaleniem należy palcami delikatnie ukruszyć nadmiar zwęglonego knota. Dzięki temu płomień będzie czysty, i stabilniejszy. Nigdy nie należy zostawiać palącej się świecy bez nadzoru.

Czas palenia:
 ~60 h
Waga: 240 g

Produkty powiązane