MIAMIKO świeca ENERGIZED Aromatherapy Soy Candle 500 ml Zobacz większe

MIAMIKO świeca ENERGIZED Aromatherapy Soy Candle 500 ml

149,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

MIAMIKO ENERGIZED to ręcznie robiona świeca sojowa z dodatkiem olejków eterycznych. Ma pomóc Ci pokierować swoim nastrojem. Idealna do medytacji, praktyki uważności, kiedy potrzebujesz przytulnej chwili lub gdy po prostu chcesz poczuć się zrelaksowana. Specjalnie dobrana mieszanka olejków ma właściwości silnie aromaterapeutyczne i gwarantujemy, że żaden zapach nie został tutaj użyty przypadkowo :)

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

  •        Grejpfrut – poprawia nastrój i pobudza do działania
  •        Cyprys – poprawia kondycję organizmu, pobudza jego siły i wzmacnia koncentrację
  •        Bergamotka – działa relaksująco, jest polecana w stanach przemęczenia i stresu


Miamiko zawsze troszczy się o środowisko, dlatego wybieramy materiały najwyższej jakości – przyjazne dla Twojego zdrowia i kondycji naszej planety. Nasze świeczki wykonane są z wosku sojowego, naturalnego produktu powstającego z ziaren soi niemodyfikowanej genetycznie. Nie zanieczyszczają więc one powietrza i nie kopcą. Są one o wiele bardziej wydajne, ponieważ palą się prawie dwa razy dłużej niż świece parafinowe. Niska temperatura spalania wosku sojowego znacząco wpływa na długość życia świecy. Oprócz tego używamy bawełnianych knotów i naturalnych olejków eterycznych – wszystko dla Twojego komfortu.


Słoik wykonany ze szkła nadaje się do recyklingu. Zachęcamy również, żeby ponownie go wykorzystać – wystarczy odrobina wyobraźni i może on znaleźć nowe miejsce w Twoim domu.

Pojemność: 500 ml

Czas palenia: 85-100h