Termofor pestki wiśni (granatowy)

129,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Termofor z pestek wiśni to naturalny i skuteczny sposób na zlikwidowanie wielu dolegliwości, tak u maluszków, kobiet w ciąży oraz u dorosłych.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Można je podgrzewać w mikrofalówce lub w piekarniku, albo schładzać w zamrażalniku, w zależności od przeznaczenia.

DLA MAM

Ciąża: termofor sprawdzi się do schładzania opuchniętych nóg, oraz do masażu dolnego odcinka kręgosłupa.

Po porodzie: sprawdzi się jako zimny okład do obkurczania macicy – przyjemny chłód jest delikatnie uwalniany w przeciwieństwie do np. woreczka z kostkami lodu.

Karmienie piersią: pomocny przy ewentualnych problemach związany z karmieniem piersią, takich jak: zastój pokarmu (ciepłe okłady na piersi oraz delikatny masaż), zapalenie piersi  (zimne okłady ze schłodzonego termoforu), zatkany przewód mleczny (zimne okłady po karmieniu), obolałych piersiach (zimny okład likwiduje obrzęki).

DLA NIEMOWLAKÓW I DZIECI

Chłodny kompres: termofor chłodzimy w zamrażalniku i stosujemy jako zimny kompres na siniaki, guzy, zwichnięcia, stłuczenia, gorączka, ugryzienia insektów oraz podczas gorączki.

Ciepły termofor: termofor z pestek wiśni lepiej niż tradycyjny, utrzymuje ciepło, oddaje go w bardziej naturalny sposób, a przy tym nie istnieje żadne ryzyko poparzenia czy uszkodzenia skóry. Przykładowe zastosowanie: kolka niemowlęca, wzdęcia, ból gardła i bóle mięśni, masaż niemowlęcy, nagrzewanie łóżeczka.

DLA WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW: termofor z pestek wiśni jest idealnym kompanem na chłodne dni. Dzięki niemu rozgrzejemy zimne ręce oraz stopy, zrelaksujemy zmęczoną szyję, kark oraz lędźwie.

Sposób użycia: aby ogrzać poduszkę z pestek wiśni należy włożyć ją do kuchenki mikrofalowej, piekarnika, położyć na kaloryferze lub przy jakimkolwiek źródle ciepła. Termofor oddaje ciepło przez około 1-1,5 godziny. Aby oziębić poduszkę, wystarczy włożyć ją do woreczka i umieścić w zamrażalniku na około 30 minut.

Rozmiar: 20x30 cm
Termofor: bawełniany wypełniony pestkami wiśni
Poszewka: miękka z dzianiny bawełnianej
Waga: ok 500 gr.
Kolor: niebieski

Produkty powiązane