Olejek eukaliptusowy

11,75 zł

23,50 zł

Produkt nie jest dostępny

Nowy produkt

Olejek eukaliptusowy od Sattva Ayurveda - Aromatherapy Eucalyptus Essential Oil.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Szukasz dobrego sposobu na regenerację i odpoczynek. Oto olejek eukaliptusowy Sattva Ayurveda Aromatherapy Eucalyptus Essential Oil. Otocz się kojącym aromatem tej propozycji. W zależności od potrzeb wykorzystaj ją do masażu lub inhalacji i poczuj zbawienną moc natury.

Eukaliptus jest niezawodny w leczeniu chorób górnego odcinka układu oddechowego. Skutecznie zwalcza drobnoustroje i łagodzi podrażnienia błony śluzowej. Wspomaga regulację napięcia ścian naczyń krwionośnych, dzięki czemu wpływa na jakość wymiany gazowej w płucach. Jego rześka woń pobudza zmysły, dodaje energii i  mobilizuje ciało i umysł do działania. Przyjemna aromaterapia daje możliwość pozbycia się ciężaru codzienności. Stwórz swoją własną oazę spokoju, w której odzyskasz siły witalne.

Lecznicze właściwości eukaliptusa znane były już w starożytności. W medycynie indyjskiej była to roślina bardzo ważna. Olejek eteryczny Sattva Ayurveda Aromatherapy Eucalyptus Essential Oil poprawi Twoje samopoczucie i pozwoli Ci zniwelować efekty zmęczenia.

Sposób użycia: wykonaj próbę skórną. Jeżeli nie pojawi się żaden odczyn w przeciągu 24 godzin możesz stosować specyfik. Dodaj odpowiednią ilość do olejku bazowego. Następnie wmasuj preparat w skórę i pozostaw do wchłonięcia. Nie używaj olejku bezpośrednio na skórę. Uważaj na okolicę oczu. Chroń przed dziećmi i zwierzętami. Wypróbuj również naturalne indyjskie kadzidła Paczula Sattva Patchouli.

Pojemność: 10 ml