Zestaw prezentowy (brązowy)

219,00 zł

4 rzeczy

Nowy produkt

Zestaw prezentowy w kolorze brązowym zawiera: termofor lub poduszkę relaksacyjną (do wyboru), poduszkę na oczy z siemieniem lnianym i lawendą oraz woreczek z lawendą. Całość jest zapakowana w kartonowe pudełko, wyłożone pergaminem i zabezpieczone naklejką.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawiera:

  • do wyboru: termofor z pestkami wiśni lub poduszkę relaksacyjną / travelkę (z łuską gryki)
  • poduszkę na oczy z siemieniem lnianym i lawendą,
  • woreczek z lawendą.

Wszystkie produkty są zapakowane w kartonowe pudełko, wyłożone pergaminem i zabezpieczone naklejką.

I. TERMOFOR Z PESTKAMI WIŚNI

Suchy termofor jest naturalnym pomocnikiem całej rodziny. Pod wpływem przyjemnego ciężaru i temperatury rozluźnia spięte mięśnie i tkanki. W zależności od potrzeb można go podgrzać lub schłodzić. Współpracuje z zamrażalnikiem, piekarnikiem lub mikrofalówką.

DLA MAMY: będzie idealny jako zimny kompres na opuchnięte nogi i dolny odcinek kręgosłupa. Po porodzie pomoże obkurczyć macicę. Ciepły lub zimny będzie wspaniałym okładem na piersi: masaż ciepłym termoforem przy zastoju pokarmu, zimny okład po karmieniu przy zatkanym przewodzie mlecznym, zimny okład do likwidacji obrzęków.

DLA DZIECI: ciepły kompres będzie wsparciem przy problemach takich jak: kolka, wzdęcia, ból gardła lub mięśni. Sprawdzi się również jako masażer lub do nagrzewania łóżeczka. Schłodzony termofor jest pomocnikiem przy wszelkiego rodzaju stłuczeniach, ugryzieniach owadów, zwichnięciach lub przy gorączce.

DLA KOBIETY: będzie towarzyszem przed i w trakcie menstruacji. Ciepłe sesje z wykorzystaniem suchego termoforu Plantule z pestkami wiśni, to chwile czułości z terapeutycznym efektem w postaci rozluźnienia mięśni, zwiększenia ukrwienia narządów miednicy mniejszej i ukojenia bólu miesiączkowego. Okłady można stosować już na tydzień przed okresem ogrzewające okolice podbrzusza i kręgosłupa lędźwiowego.

DLA WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW: ciepłe okłady złagodzą bóle kręgosłupa, przyniosą ulgę przy bólach reumatycznych i stawów oraz zrelaksują szyję, kark i lędźwie. W chłodne dni ciepło termoforu ogrzeje ręce oraz stopy.

O wypełnieniu - pestki wiśni: przyjemnie dociążające schłodzone działają jak zimny kompres podgrzane magazynują ciepło i wolno go oddają.

Jak stosować termofor? Aby ogrzać termofor, umieść wkład z pestkami w kuchence mikrofalowej (600 W do 2 min.) lub w piekarniku (temp. 100° – 120°C na ok. 20 min.). Aby uzyskać zimny okład, umieść wkład w zamrażarce (na ok. 30 – 40 min.). Dzięki właściwościom pestek wiśni, ciepły lub zimny termofor Plantule możesz przykładać bezpośrednio do ciała bez ryzyka oparzeń czy odmrożeń.

LUB

PODUSZKA RELAKSACYJNA "TRAVELKA"

Gdziekolwiek jesteś – w pracy, w samochodzie, w podróży, Plantula zapewni Ci stabilne wsparcie i pomoże Ci się odprężyć. Poduszka idealnie dopasuje się do szyi oraz głowy, łagodnie je wymasuje i rozluźni spięte mięśnie. Wesprze dolny odcinek kręgosłupa i skoryguje Twoją postawę podczas siedzenia, przynosząc ulgę i ukojenie dla zmęczonych pleców.

Wypełnienie w postaci łuski gryki, sprawi, że poduszka będzie cięższa, bardziej twarda i delikatnie chłodna. Łuska gryki jest przewiewna i zapewnia wzorową cyrkulację powietrza, a ze względu na swoją plastyczność, zawsze dopasuje się do kształtu Twojego ciała. Łuska gryki jest: twarda, chłodna i hipoalergiczna.

Jak stosować? Poduszkę połóż bezpośrednio pod szyję, głowę lub lędźwie, aby zapewnić sobie wygodne wsparcie dla ciała np. podczas pracy przy komputerze, w trakcie jazdy samochodem lub podczas podróży.

---

II. PODUSZKA NA OCZY

Odpręża, regeneruje i pomaga zasnąć Pod wpływem przyjemnego ciężaru i ciemności zmęczone mięśnie oczu mogą się rozluźnić, a ciało głęboko zrelaksować i wyciszysz przed snem. Jako zimny kompres jest niezawodna na opuchnięte oczy, a gdy chłodną Plantulę położymy na czoło, równie skutecznie poradzi sobie z bólem głowy.

O wypełnieniu - siemię lniane: ciężkie, przyjemnie dociążające, schłodzone działa jak zimny kompres, hipoalergiczne.

Jak stosować poduszkę? Poduszkę można położyć bezpośrednio na oczy lub czoło np. po długiej pracy przy komputerze, przed snem lub dla relaksacji po sesji jogi. Schłodzoną w lodówce lub w zamrażarce Plantulę można bezpiecznie przykładać do obolałych i opuchniętych miejsc i stosować jako zimny kompres. Plantulę można również używać pod nadgarstek i przedramię w ramach profilaktyki cieśni nadgarstka. Podłożona pod nadgarstek np. podczas pracy przy komputerze, utrzymuje go w neutralnej, prostej pozycji. Plantula umieszczona pod przedramieniem uwalnia napięcia spowodowane długą pracą przy komputerze.

---

III. WORECZEK Z LAWENDĄ

Głęboko relaksuje, pomaga szybciej zasnąć i działa pobudzająco na zmysły. Związki aromatyczne zawarte w lawendzie wpływają relaksująco na całe ciało, w szczególności na układ nerwowy. Regenerują go i uspokajają. Dlatego lawenda jest pomocna przy złym samopoczuciu, napięciach nerwowych, bezsenności spowodowanej zdenerwowaniem, migrenach, bólach menstruacyjnych, mięśniowych i reumatycznych.

Jak pielęgnować? Wkładu z pestkami nie pierzemy. Jeśli poduszki zamokną ziarenka lub łuski należy wysypać oraz wysuszyć w ciepłym, przewiewnym miejscu.

---

O zestawie:

I. TERMOFOR Z PESTKAMI WIŚNI

Wymiary: 20x30 cm
Materiał: bawełna
Wypełnienie: pestki wiśni
Waga: ok. 900 g

LUB

PODUSZKA RELAKSACYJNA

Wymiary: 20x30 cm
Materiał: bawełna
Wypełnienie: łuski gryki
Waga: do ok. 500 g

II. PODUSZKA Z SIEMIENIEM LNIANYM

Wymiary: 11x23 cm
Materiał: bawełna
Wypełnienie: siemię lniane, lawenda
Waga: ok. 200 g

III. WORECZEK Z LAWENDĄ

Wymiary: 6x9 cm
Materiał: len
Wypełnienie: lawenda
Waga: ok. 15 g

Produkty powiązane