YOGA & AYURVEDA magazyn nr 2/2019 Zobacz większe

YOGA & AYURVEDA magazyn nr 2/2019

16,00 zł

90 rzeczy

Nowy produkt

Pierwszy w Polsce magazyn poświęcony jodze i ajurwedzie. Wydawany w oparciu o Yoga Magazine, pismo, które od wielu lat znane jest czytelnikom Wielkiej Brytanii, Portugalii, Japonii, Hiszpanii i USA. Wydanie polskie zawiera artykuły autorstwa rodzimych ekspertów, nauczycieli i entuzjastów jogi i ajurwedy. 

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

NUMER WIOSNA 2/2019

Wiosna nadchodzi, a wraz z nią najnowszy numer magazynu „Yoga & Ayurveda”. Tym razem na naszej okładce zagościła Roma Gąsiorowska – aktorka filmowa i teatralna, projektantka mody, reżyserka i przedsiębiorca – kobieta wielozadaniowa, która podzieliła się z nami swoją filozofią „Slow Fast Life”. W magazynie poruszamy tematykę Hashimoto. Dzielimy się z Tobą informacjami na temat, jak dzięki jodze uporać się z tą dotykającą tak wielu osób chorobą. Oprócz tego mówimy o jodze hormonalnej, której praktyka stanowi zbawienie dla wielu kobiet, nie tylko tych borykających się z menopauzą. Przedstawiamy materiał instruktażowy, w którym nasza nauczycielka numeru – Anna Ribol, krok po kroku pokazuje pozycje, które można wykonywać w zaciszu własnego mieszkania.

Wiosna to odnowa, świetny czas na detoks i oczyszczanie. My również idziemy tym tropem i podpowiadamy Ci, jak z głową do niego podejść. Mówimy o ziołach, które są w tym zakresie pomocne. W innym artykule o tajemniczym tytule „Botanika czakr” podejmujemy z kolei kwestie powiązań ziół z określonymi czakrami. Rozprawiamy się również z mitami na temat oddychania, pokazujemy ćwiczenia, które pomogą osobom cierpiącym na bruksizm, a także mówimy o motywacji według zasady, że nic nie trzeba, a wszystko można.

Z najnowszego magazynu dowiecie się również, dlaczego świeca i stanie na głowie są uważane za królowe asan, jak wpływa na nas księżyc i jego energia, a także jak dzięki jodze wzmocnić wiarę we własne siły. Zapraszamy do lektury!

Liczba stron: 100