YOGA & AYURVEDA magazyn nr 3/2019 Zobacz większe

YOGA & AYURVEDA magazyn nr 3/2019

-2,50 zł

16,00 zł

18,50 zł

30 rzeczy

Nowy produkt

Pierwszy w Polsce magazyn poświęcony jodze i ajurwedzie. Wydawany w oparciu o Yoga Magazine, pismo, które od wielu lat znane jest czytelnikom Wielkiej Brytanii, Portugalii, Japonii, Hiszpanii i USA. Wydanie polskie zawiera artykuły autorstwa rodzimych ekspertów, nauczycieli i entuzjastów jogi i ajurwedy. 

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

NUMER LATO 3/2019

Lato, wakacje – to ulubiony okres większości z nas. Pakując się na długo wyczekiwany urlop, nie zapomnijmy włożyć do walizki najnowszego numeru naszego magazynu. A w nim wyjątkowo podróżniczo – jak przystało na okres wakacyjny. Na okładce – jedna z najbardziej znanych podróżniczek, która od lat medytuje i praktykuje jogę – Beata Pawlikowska. Opowiedziała nam nie tylko o swoich podróżach i pasjach, ale też o drodze, którą przebyła w głąb siebie i jak to zmieniło ją jako człowieka.

Wszyscy wiemy, że joga jest ściśle skorelowana z oddechem. Jakie tajemnice kryje w sobie nos jogina, czyli dlaczego sztuka oddychania przez nos jest taki istotna – o tym dowiesz się z niniejszego numeru. Przeczytasz też o jodze na alergię oraz detoksie ciała i duszy, a także praktyce dla osób z dyskopatią.

Latem bardziej zwracamy uwagę na nasze ciało, dlatego specjalnie na tę porę mamy dla Ciebie wskazówki, jak dzięki ayurvedzie uzyskać szczupłą sylwetkę, jak dostosować pielęgnację do rytmu dobowego Twojej skóry, a także w jaki sposób zrobić naturalne kosmetyki kolorowe. Odkryjemy też przed Tobą wiedzę, czy tatuaże z henny są bezpieczne.

Ponadto dowiesz się, jaki związek mają zioła z intuicją, a także jak naturalnie ochronić się przed atakiem krwiożerczych komarów, które latem wylatują na łowy. Te i wiele innych tematów znajdziesz w najnowszym, letnim wydaniu naszego magazynu.

Zapraszamy do lektury!

Możliwy zakup magazynu w wersji on-line TUTAJ.

Zobacz spis treści!