YOGA & AYURVEDA magazyn nr 1/2020 Zobacz większe

YOGA & AYURVEDA magazyn nr 1/2020

16,00 zł

393 rzeczy

Nowy produkt

Pierwszy w Polsce magazyn poświęcony jodze i ajurwedzie. Wydawany w oparciu o Yoga Magazine, pismo, które od wielu lat znane jest czytelnikom Wielkiej Brytanii, Portugalii, Japonii, Hiszpanii i USA. Wydanie polskie zawiera artykuły autorstwa rodzimych ekspertów, nauczycieli i entuzjastów jogi i ajurwedy. 

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

NUMER ZIMA 1/2020

Hu! Hu! Ha! Zima nasza zła… - pisała Maria Konopnicka. My jednak odczarowujemy zimę, która może być naprawdę przyjemna, zwłaszcza, że jej początek przypada na Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, a potem karnawał. Jest to czas, kiedy być może częściej przebywamy w domu, ale mamy też więcej czasu na czytanie książek, praktykę jogi, medytacji, pracę nad sobą i rozwój duchowy.

My oczywiście polecamy Wam lekturę najnowszego numeru naszego magazynu „Yoga & Ayurveda”. W nim, jak zawsze, wiele ciekawych artykułów, porad, wywiadów i materiałów instruktażowych.

Tym razem o swoich doświadczeniach z jogą opowiedziała nam Anna Jurksztowicz – wokalistka, producentka muzyczna, nauczycielka jogi Kundalini, kobieta obdarzona niezwykle pozytywną energią.

W niniejszym numerze piszemy o uważności w oddechu, a także o tym, czym ona w ogóle jest i jak można wykorzystać ją w gabinecie psychoterapeuty, a także w pracy własnej. Wskazujemy, kiedy mniej znaczy więcej i jak dzięki slow joggingowi można zmienić swoje życie. Mówimy o jogowych sposobach na oczyszczenie, o tym, jak elastyczność ma się do jogi, a także, w jaki sposób wygląda praktyka jaźni na wprost. Zastanawiamy się również dlaczego to, czego pragniemy nie przychodzi i jak uwolnić się z sideł autosabotażu.

W magazynie poruszamy również wiele kobiecych tematów. Mówimy o tym, jak dostosować nasz cykl menstruacyjny do rytmu natury. Pokazujemy, w jaki sposób dzięki jodze zwiększyć swoją płodność i zajść w upragnioną ciążę. Przedstawiamy materiał instruktażowy, w którym nasza nauczycielka – Marta Haskins – krok po kroku pokazuje pozycje, które można wykonywać w zaciszu własnego mieszkania. Mówimy również o tym, jakie suplementy pomagają naszej skórze i które z nich warto stosować, aby zachować piękny i młody wygląd.

W tym numerze podejmujemy także tematy ważne dla naszej planety. Mówimy o kuchni w duchu zero waste, a także o Matce Ziemi w kontekście duchowości człowieka.

Z kolei nauczyciel numeru – Bartosz Furmaniak przedstawia nam siebie jako joga wojownika, opisując nie tylko lekcję, ale również swoją drogę do stabilizacji i spokoju.

Możliwy zakup magazynu w wersji on-line TUTAJ.

Zobacz spis treści!